Ana Sayfa » Hakkımızda

Goldofis Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri adı altında 2008 yılında faaliyete başlayan firma 2009 yılından itibaren Bilsarf Bilgisayar Sarf Malzemeleri San. ve Tic. Ltd Şti. ünvanı ile tüm marka ve modellerde yazıcı sarf ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

Bilsarf tarafından ithalatı yapılan ürünler Türkiye de ilk kez satışa sunulmuş olan inkjet ve lazer yazıcı kartuşları ile yazıcıya özel sarf ürünleridir. Bilsarf,  tüm inkjet ve laser ürünleri ile yazıcı şeritleri, baskı kağıt ve diğer materyalleri konusunda sektörde lider firma olmak üzere faaliyete başlamış ve bu amaca ulaşmada büyük mesafe kaydetmiştir.

*KartuşMatik*  *GoldOfis  *Endura* markası ile www.kartusmatik.com.tr internet adreslerinden satışı gerçekleştirilen ürünler %100 müşteri memnuniyeti esasına göre 2 yıl garantili olarak ve 30 günlük beğenilmeme durumunda iade garantisi imkanı ile satılmaktadır.

Satışı yapılan inkjet ev tipi ve plotter kartuş modellerinin hemen hemen tamamı oto-reset chipli olarak ve küçük bir kısmı da resetleyici ile birlikte müşterilere sunulmuştur. KartuşMatik kolay dolum kartuşlarında kullanılan mürekkepler yazıcı ve kartuş modeline özel olarak üretilmiş, renk gamı ve akışkanlığı ayarlanmış ve yazıcı baskı kafasında tıkanma yapmamak üzere tasarlanmıştır. Bilsarf, ürün portföyüne her geçen gün yeni bir ürün kategorisi katmakta ve sarf dünyasına yeni bir boyut kazandırmaktadır.

 

Bilsarf işinizi büyütüyor !

Bilsarf her yıl yüzlerce kurumsal müşterisinin sarf maliyetlerini %90 a kadar düşürerek verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyor. Bilsarf ın profesyonel baskı analiz hizmeti sayesinde, ihtiyaçlarını doğru tespit eden kurumlar büyük yatırım ve baskı sarf maliyeti avantajı sayesinde rekabet gücünü artırıyorlar.